СӨБББСА

СӨБ-ББ-ын сургалтын алба

2014-04-13 20:28
СӨБ-ББ-ын сургалтын алба

Зорилго: СӨБ-Бага боловсролын багш, удирдах ажилтны багшлахуйн ур  чадварыг  дээшлүүлэх,  хүүхэд нэг бүрийг хөгжүүлж төлөвшүүлэхарга зүйд дэмжлэг үзүүлнэ

Албаны утас: 70140058

Өрөөний дугаар: 601 тоот

Албан хаагчдын талаарх мэдээлэл:

Албан тушаал

Албан хаагчийн нэр

И-мэйл хаяг

1

СӨБ-ББС-ын албаны дарга

Н.Мөнхбаяр Munkhbayar@itpd.mn
2

Бага боловсролын сургалт хариуцсан арга зүйч

Ц.Нарантуяа

Ts.Narantuya@itpd.mn

3

Бага боловсролын сургалт хариуцсан арга зүйч

Д.Энхтулга

Enkhtulga@itpd.mn

4

СӨБ -ын сургалт хариуцсан арга зүйч

Д.Нарантуяа

d.narantuya@itpd.mn

5

Хөгжим урлаг, гоо зүйн боловсрол хариуцсан арга зүйч

С.Батболд

Batbold@itpd.mn

6

Биеийн тамир, эрүүл мэндийн сургалт хариуцсан арга зүйч

З.Самданжамц

Samdanjamts@itpd.mn

7

СӨБ-ын хариуцсан арга зүйч

С.Пүрэвсайхан /хүүхэд асрах чөлөөтэй/

Б.Долгормаа 

Purebsaihan@itpd.mn

dolgormaa@itpd.mn

8

Бага боловсролын сургалт хариуцсан арга зүйч

Э.Даваахүү

Dabaakhuu@itpd.mn

9

Бага боловсролын сургалт хариуцсан арга зүйч

 П.Одсүрэн

 odsuren@itpd.mn

10

СӨБ хариуцсан арга зүйч

 

 

 

Манай портал сайт

Багшийн мэргэжил дээшлүүлэх институтийн зөвшөөрөлгүйгээр хуулбарлах, мэдээллийн эх сурвалжийг ашиглахыг хориглоно © 2018