Нэвтрэх | Цахим хуудасны бүтэц | Тусламж

СӨБ-ББ-ын сургалтын алба

Зорилго: СӨБ-Бага боловсролын багш, удирдах ажилтны багшлахуйн ур  чадварыг  дээшлүүлэх,  хүүхэд нэг бүрийг хөгжүүлж төлөвшүүлэхарга зүйд дэмжлэг үзүүлнэ

Албаны утас: 70140058

Өрөөний дугаар: 601 тоот

Албан хаагчдын талаарх мэдээлэл:

Албан тушаал

Албан хаагчийн нэр

И-мэйл хаяг

1

СӨБ-ББС-ын албаны дарга

Н.Мөнхбаяр Munkhbayar@itpd.mn
2

Бага боловсролын сургалт хариуцсан арга зүйч

Ц.Нарантуяа

Ts.Narantuya@itpd.mn

3

Бага боловсролын сургалт хариуцсан арга зүйч

Д.Энхтулга

Enkhtulga@itpd.mn

4

СӨБ -ын сургалт хариуцсан арга зүйч

Д.Нарантуяа

d.narantuya@itpd.mn

5

Хөгжим урлаг, гоо зүйн боловсрол хариуцсан арга зүйч

С.Батболд

Batbold@itpd.mn

6

Биеийн тамир, эрүүл мэндийн сургалт хариуцсан арга зүйч

З.Самданжамц

Samdanjamts@itpd.mn

7

СӨБ-ын хариуцсан арга зүйч

С.Пүрэвсайхан /хүүхэд асрах чөлөөтэй/

Б.Долгормаа 

Purebsaihan@itpd.mn

dolgormaa@itpd.mn

8

Бага боловсролын сургалт хариуцсан арга зүйч

Э.Даваахүү

Dabaakhuu@itpd.mn

9

Бага боловсролын сургалт хариуцсан арга зүйч

 П.Одсүрэн

 odsuren@itpd.mn

10

СӨБ хариуцсан арга зүйч

 

 

 


Багшийн хөгжил.
Багшийн хөгжил.
Боловсролын байгууллагууд
Боловсрол, шинжлэх ухааны яам
Боловсролын магадлан итгэмжлэх үндэсний зөвлөл
Насан туршийн боловсролын үндэсний төв
Боловсролын үнэлгээний төв
Монгол Улсын Боловсролын Их Сургууль
Монгол Улсын Их Сургууль
Шинжлэх Ухаан Технологийн Их Сургууль
Сургалтын төрийн сан
Шинжлэх ухаан технологийн сан
Боловсролын технологийн хөгжлийн үндэсний сан
Боловсролын хүрээлэн
Нийслэл
Дархан-Уул аймгийн боловсролын газар
Орхон аймгийн боловсролын газар
Баян-Өлгий аймгийн боловсролын газар
Хэнтий аймгийн боловсролын газар
Увс аймгийн боловсролын газар
Хөвсгөл аймгийн боловсролын газар
Говь-Алтай аймгийн боловсролын газар
Завхан аймгийн боловсролын газар
Булган аймгийн боловсролын газар
Сэлэнгэ аймгийн боловсролын газар
Баянхонгор аймгийн боловсролын газар
Архангай аймгийн боловсролын газар
Өвөрхангай аймгийн боловсролын газар
Өмнөговь аймгийн боловсролын газар
Дундговь аймгийн боловсролын газар
Төв аймгийн боловсролын газар
Дорнод аймгийн боловсролын газар
Дорноговь аймгийн боловсролын газар
Сүхбаатар аймгийн боловсролын газар
Говьсүмбэр аймгийн боловсролын газар
Ховд аймгийн боловсролын газар
Хан-уул дүүргийн боловсролын газар
Баянгол дүүргийн боловсролын газар
Баянзүрх дүүргийн боловсролын газар
Чингэлтэй дүүргийн боловсролын газар
Сонгинохайрхан дүүргийн боловсролын газар
Налайх дүүргийн боловсролын газар
Багануур дүүргийн боловсролын газар
Багахангай дүүргийн боловсролын газар
Сүхбаатар дүүргийн боловсролын газар
ЧӨЛӨӨТ БУЛАН

Санал асуулга

  • Хүүхэд бүрийг хөгжүүлэхэд хамгийн чухал хүчин зүйлийг сонгоно уу?